Instrukcja torby

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA – TORBY DAMSKIE

 1. Elementy przykręcane – należy każdorazowo kontrolować stan przykręcenia śrub.
 2. Toreb nie wolno przeciążać – maksymalne obciążenie to 2kg
 3. Toreb nie wolno prać.
 4. W celu usunięcia zabrudzenia należy delikatnie przecierać wilgotną miękką szmatką.
 5. Trzymać z dala od źródła ognia.
 6. Nie czyścić chemikaliami i unikać kontaktu torby z nimi.
 7. Używać zgodnie z przeznaczeniem – czyli jako dodatek do garderoby a nie torba z zakupami lub jako torba do noszenia sprzętów elektronicznych.
 8. Oferowane torby są dodatkowo wyposażone w pasek do założenia na ramię, który i jego mocowanie nie są objęte gwarancją z udziału na fakt, że sprzedawane torby powinny być noszone w ręce, aby zapobiegać jej nadmiernym przeciążeniom, a pasek nie jest w każdym przypadku wyposażeniem torby.
 9. Po zauważeniu wady wynikającej z wad produktowych należy ją zgłosić w terminie do 7 dni od jej zauważenia.
 10. Po zauważeniu wady nie wolno użytkować toreb.
 11. Reklamację przyjmujemy wyłącznie za okazaniem dowodu zakupu wraz z towarem kompletnym – tzn. ze wszystkimi elementami jak i oryginalnymi metkami.
 12. W naszej ofercie nie znajdują się torby skórzane.
 13. Reklamacji nie podlegają otarcia i zadrapania.
 14. Codzienne użytkowanie produktów przyspiesza ich złużycie, a ono nie podlega gwarancji i tego typu zgłoszenia reklamacyjne uznajemy za bezzasadne.
 15. Suwaki toreb należy użytkować delikatnie podtrzymując i napinając je przy otwieraniu. Otwierać należy delikatnie, gdyż może to powodować trwałe uszkodzenie suwaków, podszewek toreb lub samych toreb.
 16. Suwaki toreb uszkodzone mechanicznie – tzn urwane, nadszarpane od odsuwania i zasuwania oderwane od podszewki w wyniku niedelikatnego zamykania i otwierania nie są objęte reklamacją gdyż takie użytkowanie powoduje uszkodzenia mechaniczne.
 17. Aplikacje toreb nie są objęte gwarancją.

Torby objęte są dwuletnim okresem gwarancji od daty zakupu.

Gwarancja obejmuje wszystkie defekty wynikające z winy producenta.

Gwarancji nie podlegają wady i uszkodzenia wynikające ze zużycia produktu, niewłaściwego użytkowania oraz uszkodzeń mechanicznych.

Dla długotrwałego zachowania walorów użytkowych należy przestrzegać powyższych zasad, jeżeli któraś z tych zasad nie zostanie spełniona zastrzegamy sobie prawo na tej podstawie odrzucić reklamację.